Odložit telefon a užít si chvíli klidu bez scrollování. Náš piknik je příležitostí, jak se odreagovat a potkat se s novými lidmi. 
Ať už se budete chtít soustředit jen na sebe nebo se zapojit do společných her a konverzace už je na vás. 
Můžete využít tento piknik jako příležitost užít si chvilku jen pro sebe a dobít baterky ať už čtením knihy, kreslením, psaním nebo nějakou svou vlastní kreativní činností, kterou máte rádi a nebo si popovídat a seznámit s ostatními prostřednictvím offline zábavy. 
Na dece bude k dostání: hromada tištěných her jako jsou křížovky, sudoku, lodě, k zapůjčení i něco na čtení, Jenga, karty a materiál na nějaké základní malování i kreslení, freesbee a další. Drobné občerstvení na společný stůl je vítáno, ale rozhodně není podmínkou! Budeme rádi, když se s námi podělíte o své oblíbené dobroty. 

Co si vzít s sebou: 
- piknikovou deku
- tvou oblíbenou deskovku, knihu, skicák nebo jakoukoliv offline zábavu.

Kde? 
park Adama Sikory, Český Těšín  
Back to Top